Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Alvesta IBK

Följ

Alvesta IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 07:45

      Poolspel F13/14/15


      11:00
    • 08:30

      Hovshaga AIF F15/1 (borta) F13/14/15


      10:30
    • 09:15

      Hovmantorps GOIF F15 (hemma) F13/14/15


      11:15
    • 09:25

      Träning P14/15


      10:45
    • 10:00

      Växjö IBK Utveckling F15/2 (borta) F13/14/15


      12:00
    • 10:45

      Träning P16


      12:00
    • 12:00

      Träning P17


      13:00
    • 13:00

      Öjaby Sport IBK P12-13/2 (borta) P12/13


      15:00
    • 14:00

      Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      FBC Ljungby P12-13/1 (hemma) P12/13


      15:00
  • 4Sön
    • 11:30

      Värnamo IK P10/2 (hemma) P10/11


      13:30
    • 13:15

      Gantesbo IBK P12-13 (borta) P13


      15:15
    • 13:15

      Gantesbo IBK P12-13 (borta) P12/13


      15:15
    • 13:45

      Hovshaga AIF DJ20 (hemma) Damjuniorer DJ20


      15:45
    • 14:15

      Hovshaga AIF P13/1 (hemma) P13


      16:15
    • 14:15

      Hovshaga AIF P13/1 (hemma) P12/13


      16:15
  • 5Mån
    v.6
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:15
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:25

      Träning P14/15


      10:45
    • 09:30

      Rottne IF P12 (hemma) P12/13


      11:30
    • 10:00

      Älmhults IBK F14 (hemma) F13/14/15


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F13/14/15


      12:45
    • 10:45

      Träning P16


      12:00
    • 11:00

      FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 (borta) F10/11


      13:00
    • 11:30

      Gransholms IF F13 (hemma) F13/14/15


      13:30
    • 12:30

      Växjö IBK Utveckling P12/3 (borta) P12/13


      14:30
    • 13:00

      FBC Ljungby P14/1 (borta) P13


      15:00
    • 13:00

      FBC Ljungby P14/1 (borta) P12/13


      15:00
    • 14:00

      Ingelstad IBK P13/1 (hemma) P13


      16:00
    • 14:00

      Ingelstad IBK P13/1 (hemma) P12/13


      16:00
    • 15:30

      Slätafly/SK IBK F11-12 (borta) F10/11


      17:30
  • 11Sön
    • 10:55

      Träning F13/14/15


      12:30
    • 11:45

      Ingelstad IBK P10-11 (borta) P10/11


      13:45
  • 12Mån
    v.7
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:15
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:45

      Träning P16


      12:00
    • 15:00

      Poolspel i Karlshamn P14/15


      18:00
  • 18Sön
    • 10:55

      Träning F13/14/15


      12:30
    • 14:00

      Ryds SK P08-09 (hemma) P09


      16:00
  • 19Mån
    v.8
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:15
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning F10/11


      18:00
    • 19:00

      Träning P09


      20:15
    • 19:15

      Träning P10/11


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Poolspel P16 i Växjö P16


      12:00
    • 10:00

      Värnamo IK P16/1 (borta) P16


      12:00
    • 10:45

      Träning P16


      12:00
    • 10:45

      Hovshaga AIF P16/1 (borta) P16


      12:45
    • 11:30

      Växjö IBK Utveckling P16/2 (hemma) P16


      13:30
    • 12:00

      Träning P17


      13:00
    • 15:00

      Kolla Vipers den 24e feb. P16


      17:00
    • 16:45

      FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 (borta) P09


      18:45
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:15
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor